[Home]
[Home]
[Home]
[Home]
[Home]
[Home]
[Home]
[]
[]

Równie wspaniałym napojem co kawa jest prawdziwa czekolada. Połączenie obu tych napojów w jednym miejscu wydalo się nam doskonałym nawiązaniem do lat 20-30-tych dwudziestego wieku.


Wzorem przedwojennych kafeterii oraz pijalni czekolady stworzyliśmy wyjątkowy nastrój i alternatywę dla osób kochających królewskie smaki.


Czekolada jest naszą fascynacją i odpowiedzią na potrzeby osób, które uwielbiają obydwa te napoje.


Podajemy czekoladę przyrządzaną na wiele sposobów, ale przede wszystkim polecamy prawdziwą wytrawną czekoladę "mocca". Oczywiście można degustować mleczną i białą w czystej postaci, jak również z likierami, orzechami, przyprawami, itp.


Mocca jest prawdziwą czekoladą z naturalną zawartością kakao( ok. 50-60% ).Wszystkie składniki, które zawiera muszą być tak dobrane, ażeby uzyskać odpowiedni smak. Doskonała na wieczór.


Mleczna jest to czekolada z mniejszą zawartością kakao niż mocca oraz z większą zawartością mleka i cukru. Jest to czekolada słodka, doskonała na każdą porę dnia. Szczególnie polecana dzieciom.


Biała czekolada nie do końca jest czekoladą, gdyż nie zawiera kakao, a jedynie tłuszcz kakaowy, mleko, cukier i aromat. Jest bardzo słodka i wymaga prawdziwego amatora łakoci. Doskonale pasuje jako dodatek do kawy, drinkow itp. Przyrządzamy nasze czekolady na wiele sposobów, stosując różne przyprawy i dodatki, ale receptury to nasza tajemnica. Jeżeli mają Państwo ochotę delektować się naszymi przysmakami zapraszamy do Cafe Faktoria w Kazimierzu Dolnym.

 

Praliny


 Wspaniałym dodatkiem do naszej oferty są własnoręcznie wyrabiane praliny , na bazie naturalnych produktów.Mogą Państwo degustować ok. trzydziestu rodzajów pralin o smakach takich jak : espresso, cappuccino, pigwa, zielona herbata, pomarańcza oraz wiele innych , równie oryginalnych smaków.


  

Cafe "FAKTORIA" ul. Krakowska 6 b |  24-120 Kazimierz Dolny | tel. (81) 88-10-057 | e-mail: biuro@cafefaktoria.pl

Kompleksowa obsługa IT firm i instytucji
Realizacje projektów www, animacje na telebim